JA czyli Kobieta Architekt Inżynier

przez Martyna
architekt Martyna Paluszkiewicz

Marzysz o idealnym domu? O miejscu, w którym zwalnia czas, w którym ty i twoja rodzina zawsze będziecie czuli się szczęśliwi?

Dom – tu zaczynasz i kończysz każdy dzień. Lubisz tu być i zawsze chcesz tu wracać. Ale każdy dom zaczyna się od dobrego projektu.

Dlatego cieszę się, że tu jesteś.

Mam na imię Martyna, jestem architektem, inżynierem i fascynuje mnie styl Art Deco. Można powiedzieć, że moja zawodowa droga rozpoczęła się już w dzieciństwie. Pierwszą praktykę zdobyłam na budowie mojego rodzinnego domu, która rozpoczęła się kiedy miałam 5 lat. Spędzałam tam całe dnie, uczestnicząc w każdym jej etapie – od fundamentów po dach. To niezwykłe doświadczenie ukształtowało moje pasje i wpłynęło na wybór drogi zawodowej.

Dla mnie podstawą każdego projektu jest indywidualna potrzeba i marzenie każdego klienta. Dlatego moja praca nie ogranicza się tylko do stworzenia projektu na papierze i dopełnienia formalności urzędowych. Dobry projekt to synergia oczekiwań i aspiracji klienta z kreatywnością, doświadczeniem i zaangażowaniem architekta.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

mgr inż. architekt Martyna Paluszkiewicz

absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska PŁ
uprawnienia bud. do projektowania bez ograniczeń od 2007 r.
członek Izby Architektów RP

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności